KONST / Litografier / Färglitografi 13061525
nr 1306 1525
Ewa Rudling
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/6, Gloria Swanson 75 år. Bladets mått: 61x76, oramat löst blad
Ewa Rudling, svensk fotograf, född 1936.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:27:11
10/2 14:35:23